Series
Ratings
86
The Beauty InsideRated ★ 4.5
LutherRated ★ 4.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 5.0
- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
HyoukaRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 5.0
AjinRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5- AjinRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.5