Series
Ratings
83- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
I Hate Going to WorkRated ★ 4.5- Toy Soldiers Season 2 MakingRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0