Series
Ratings
54
Movie RoomRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 1.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
The World of the MarriedRated ★ 0.5
Crime SceneRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0