Series
Ratings
104
The Vineyard ManRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0