Movies
Ratings
241
Billy ElliotRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
The FakeRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Green FishRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 4.5
Juror 8Rated ★ 4.0
DivingRated ★ 3.5
Asako I & IIRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 2.5
DolittleRated ★ 3.0