Titles you rated
Baby ReindeerRated ★ 4.0
SoulmatesRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Joko Anwar's Nightmares and DaydreamsRated ★ 3.0
Poker FaceRated ★ 4.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Dark Matter Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- 짠남자Rated ★ 3.5
King of DesertRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
WentworthRated ★ 3.5