Movies
Ratings
204
La La LandRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 3.5