Series
Ratings
89
Battle of FatesRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 2.5
I-LANDRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0- Sing Again Season 3Rated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
The StaircaseRated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0