Series
Ratings
272- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Cinderella ClosetRated ★ 4.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.5
Blue LockRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Play It Cool, GuysRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
NCT Universe: LASTARTRated ★ 3.5
86Rated ★ 4.5
86Rated ★ 4.5