Movies
Ratings
447
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Eighth DayRated ★ 3.5
SakuranRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 2.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0