Movies
Ratings
1020
FrankensteinRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
A Cure for WellnessRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 1.5
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
HungerRated ★ 2.5
PhantomRated ★ 0.5
RoundersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 0.5
Dirty MoneyRated ★ 1.5
Hot BloodedRated ★ 2.0
NocturnalRated ★ 1.0
SpacemanRated ★ 0.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.5
The VillainessRated ★ 3.5