Movies
Ratings
322
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
47 Meters DownRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Shotgun LoveRated ★ 3.5