Series
Ratings
48
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0- Super RookieRated ★ 2.5
Big ManRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
Two WeeksRated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 2.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0