Movies
Ratings
19
The ThievesRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5- WishRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The RavenRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
StealthRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 5.0