Titles you rated
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0