Movies
Ratings
389
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
A Man Called OttoRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
ChefRated ★ 3.5
ValmontRated ★ 5.0
Mulholland DriveRated ★ 4.5
DriveRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
FailanRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5