Movies
Ratings
797
AquamanRated ★ 0.5
DefaultRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
First ManRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
VenomRated ★ 2.5
NewnessRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Set Me FreeRated ★ 4.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 0.5
Set It UpRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Isle of DogsRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5