Series
Ratings
158
VivantRated ★ 2.0
LTNSRated ★ 3.5
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 3.5
One Day OffRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Koisuru HahatachiRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5