Series
Ratings
258- Ready or Not: TexasRated ★ 0.5
- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 0.5
- 더 코리안 셰프Rated ★ 4.0
Skyscraper LiveRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
직장인들Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Mercy for NoneRated ★ 0.5
Nine PuzzleRated ★ 1.0
Hyper KnifeRated ★ 1.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 0.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0