Titles you rated
- Meet Me After SchoolRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
The ActRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0- I Love You Just a Little BitRated ★ 5.0
- Knight ScoopRated ★ 4.5
- おっさんずラブ SPRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0- Why Don't You Speak English?Rated ★ 3.5
Community Season 1Rated ★ 5.0
Community Season 2Rated ★ 5.0
Community Season 3Rated ★ 5.0
Community Season 5Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0