Series
Ratings
39
My Father is StrangeRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5