Series
Ratings
14- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 2.0
Orphan BlackRated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 1.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 1.5- DEATH NOTERated ★ 2.0