Movies
Ratings
51
Les MisérablesRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5