Movies
Ratings
663
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Man with the Iron HeartRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 3.5
Oh! My GranRated ★ 2.5
Blood and TiesRated ★ 2.5
MidwayRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
MunichRated ★ 4.0
UnbrokenRated ★ 3.5
Full Metal JacketRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5