Movies
Ratings
708
PurlRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 4.0
LobbyRated ★ 0.5
VivariumRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
JulesRated ★ 4.5
Kraven the HunterRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 0.5
The Life ListRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Unknown: Cosmic Time MachineRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0