Series
Ratings
285
Only Murders in the Building Season 5Rated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 4Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 4.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5- Old Enough! Season 2Rated ★ 4.5
Old Enough! Season 1Rated ★ 4.5
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.5
Game of WitchesRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0