Series
Ratings
62
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- Tires Season 2Rated ★ 3.5
Tires Season 1Rated ★ 3.5- Louie Season 5Rated ★ 4.0
- Louie Season 4Rated ★ 4.0
- Louie Season 3Rated ★ 4.0
- Louie Season 2Rated ★ 4.0
- Louie Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
NisekoiRated ★ 4.0