Titles you rated
Solar Opposites Season 4Rated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Solar OppositesRated ★ 3.0
Solar OppositesRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Solar OppositesRated ★ 3.0- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
VictoriousRated ★ 3.0
24Rated ★ 2.5
True DetectiveRated ★ 2.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0- MonsterRated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Rick and Morty Season 6Rated ★ 2.5