Series
Ratings
58
EricRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The Great Escape 2Rated ★ 3.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
The Expanding Universe of Ashley GarciaRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
- GintamaRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0