Series
Ratings
110
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- MonsterRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Conspiracy in the CourtRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
1% of AnythingRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 5.0
Neighborhood’s HeroRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 4.5
ResurrectionRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Hidden IdentityRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 2.5
Man from the EquatorRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0