Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
VagabondRated ★ 4.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 4.0
My Secret TerriusRated ★ 3.0
KairosRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 5.0
The Last EmpressRated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 5.0
Sporty SistersRated ★ 3.0
Clean With Passion For NowRated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
VIPRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
The Good DetectiveRated ★ 5.0