Titles you rated
- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 2.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.0
EntourageRated ★ 2.5
Sharp1Rated ★ 3.0