Movies
Ratings
260
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
VideodromeRated ★ 3.0
Drowning LoveRated ★ 2.0
HouseRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Our SunhiRated ★ 3.0
JoséeRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The PiperRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.0
6/45Rated ★ 2.5
IncoherenceRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 2.5