Titles you rated
- Lovely ComplexRated ★ 3.5
- Soul EaterRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Undead UnluckRated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
I'm Getting Married to a Girl I Hate in My ClassRated ★ 0.5
Shin Chan Season 5Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Migi & DaliRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- GokusenRated ★ 4.0
- Black ButlerRated ★ 3.5