Movies
Ratings
51
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.5