Series
Ratings
72
My Hero AcademiaRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 1.0
Bridal MaskRated ★ 1.0
One Punch ManRated ★ 1.0
Golden TimeRated ★ 1.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 1.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
PastaRated ★ 1.0- Roller coaster 3Rated ★ 1.0
- Knowledge Channel eRated ★ 1.0
Lucky RomanceRated ★ 2.0- Magical DoReMiRated ★ 0.5
New HeartRated ★ 1.0
Lily FeverRated ★ 1.0- Incomplete LifeRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 1.0
Abnormal SummitRated ★ 1.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 1.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 1.0
IljimaeRated ★ 2.0