Series
Ratings
47
QuartetRated ★ 4.0
Pension MetsaRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.5
deleRated ★ 4.0
Night DoctorRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0
My Brilliant Friend Season 2Rated ★ 4.0
My Brilliant Friend Season 1Rated ★ 4.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 3.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0