Movies
Ratings
28
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.5
The DressmakerRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 4.0
ThelmaRated ★ 1.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
MoonlightRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 4.5
FilthRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5