Movies
Ratings
605
HoppersRated ★ 4.5
Die, My LoveRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Bridge on the River KwaiRated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
We Own the NightRated ★ 4.0
UndineRated ★ 5.0- The Magic RingRated ★ 3.0
- Trick CinematographRated ★ 3.0
- RiceRated ★ 3.0
- Screen Test: Chamberlain Manit NaretRated ★ 3.0
- Construction of Memorial BridgeRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.5
Tokyo StoryRated ★ 4.5
Blow-UpRated ★ 4.0