Series
Ratings
178
MistyRated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 3.0- Saikano: The Another Love SongRated ★ 3.0
- Saikano: The Last Love Song on This Little PlanetRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
FingersmithRated ★ 2.5
WestworldRated ★ 3.0
AjinRated ★ 4.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.5- AjinRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.5- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
Glamorous TemptationRated ★ 3.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.5
Feast of the GodsRated ★ 3.0
Yeon GaesomunRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Queen For Seven DaysRated ★ 3.0