Series
Ratings
20
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0