Movies
Ratings
647
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Another RoundRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.5- Coming of AgeRated ★ 4.0
- House of the SeasonsRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0