Movies
Ratings
400
StargateRated ★ 5.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0
Mr. GoRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Mood of the DayRated ★ 4.5
The Bacchus LadyRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.5
The 6th DayRated ★ 4.5
The Time MachineRated ★ 4.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 4.0
Doomsday BookRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5