Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5