Series
Ratings
38
Fight For My WayRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.0
The Innocent ManRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
BrainRated ★ 4.0