Series
Ratings
140
The Queen's GambitRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5