Movies
Ratings
894
The People UpstairsRated ★ 3.0- HumintRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
The RIPRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
A House of DynamiteRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
BarbarianRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.5
Night Always ComesRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
It's What's InsideRated ★ 4.5
Woman of the HourRated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
AnoraRated ★ 5.0