Series
Ratings
157
Queen MantisRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 4.0
GriseldaRated ★ 3.5
KiddingRated ★ 4.5
Black DovesRated ★ 4.0
One Hundred Years of SolitudeRated ★ 5.0
Black RabbitRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AemaRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0