Series
Ratings
14
FleabagRated ★ 3.5
FleabagRated ★ 3.5
IT: Welcome to DerryRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0
Murder MindfullyRated ★ 3.5
Agatha All AlongRated ★ 3.5- Ron Kamonohashi's Forbidden DeductionsRated ★ 3.5
Ron Kamonohashi's Forbidden Deductions Season 1Rated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0