Series
Ratings
210- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Andor Season 2Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Midnight at Pera Palace Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Agatha All AlongRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Cobra Kai Season 6Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 1.5
The TyrantRated ★ 3.0
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0